Паперові кришечки ЕКОТОН для одноразових стаканчиків кави та інших напоїв – чудовий рекламний носій, на якому Ви можете розмістити назву компанії, логотип, контакти! Крутий дизайн брендованої паперової кришечки для стаканчиків відрізнятиме Вас від інших конкурентів!

Паперові кришечки для стаканчиків кави та інших напоїв:

  • не завдають шкоди здоров’ю

  • виготовляються із європейського картону

  • якісний картон, що не розмокає

  • чудово підходять для гарячих напоїв

  • приємні на дотик

  • 100% екологічний продукт

  • не завдають шкоди навколишньому середовищу

Вартість нанесення друку на кришечки (брендування) можна дізнатися за запитом.

Нанесення на одній стороні кришечки мінімальним тиражем є замовлення кришечок кількістю від 50 тис. одиниць в одному дизайні та розмірі. У деяких випадках ми можемо розглянути зменшення тиражу до 30 тис. одиниць.

Для нанесення логотипів на паперові кришечки ми використовуємо високопродуктивну, флексографську, шестиколірну машину планетарного типу Legat-500. Друк проводиться як окрема операція – на машину подається рулон картону заданого формату, після чого наноситься друк за узгодженим із замовником макетом.

На виході ми отримуємо запечатаний рулон-заготівлю, який надалі подається на обладнання формування паперових кришечок. Це виконання передбачає друк складних дизайнів з високодеталізованим змістом, включаючи фотографічні зображення (висока лініатура растрових розтяжок та мінімальна розбіжність по суміщенню друкованих фарб).

ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ:

Макетом, що відповідає вимогам, вважається лише той макет, який виконаний в графічному редакторі Adobe Illustrator НЕ ВИЩЕ версії 10.0.

Векторна графіка: тексти і логотипи мають бути в векторному вигляді. Розширення файлів ai, eps. Колірна модель CMYK. Всі прозорості та меші – раструємо! Всі об’єкти, заховані в маску – обрізаємо по формі маски! Пензлі переводимо в об’єкти, шрифти – в криві!

Растрова графіка: Photoshop. Колірна модель CMYK, 300 dpi. Розширення лінкуємих файлів – .tif. Розміри растрових файлів відповідають їх розмірам в підлінкованому вигляді (не розтягуємо і не крутимо під кутом лінки в Ілюстраторі)!

Макети, зроблені в Corel Draw і Adobe Illustrator вище десятої версії, або ті, що не відповідають вищевикладеним вимогам приймаються, але розглядаються, як такі, що вимагають доопрацювання!

Вартість доопрацювання макету обговорюється індивідуально.

Неприпустимий експорт з Illustrator в Corel Draw.

Номери бажаних кольорів вказувати строго по каталогу Pantone Solid Coated і каталогу Pantone Solid Uncoated.