Компанія ЕКОТОН є першим виробником в Україні паперових кришечок для одноразових стаканчиків. 

Наша компанія розпочала свою діяльність ще в 2010 році як оптове підприємство, що займається реалізацією широкого асортименту пакувальних матеріалів та витратних матеріалів для кав’ярні. За довгі роки стабільної роботи ми змогли налагодити міцні ділові відносини з багатьма учасниками ринку, завоювали повагу численних клієнтів.

У 2022 році, окрім продажу, ми першими в Україні запустили виробництво паперових кришечок для одноразових стаканчиків у широкому асортименті розмірів та форм. Це стало важливим етапом у розвитку компанії. Нині асортимент товарів власного виробництва нашого підприємства постійно розширюється.

Використання для виробництва сучасного обладнання та технологій, а також наявність кваліфікованого персоналу з відповідальним підходом до роботи зробили високу конкурентоспроможність та надійність головними характеристиками нашої продукції.

Наша мережа продажів охоплює широку географію, що значно знижує фінансові витрати та тимчасові витрати на транспортування.

Купуючи великі партії товарів, ми завжди готові надати нашим замовникам знижки, а для постійних клієнтів діють спеціальні ціни. Ми також періодично проводимо акції, під час яких покупцям надається можливість отримати додаткові знижки на придбання товарів.

Ми будемо раді співпрацювати саме з Вами!